Nasz Gród — forum dyskusyjne

Ogólnodostępna przestrzeń dyskusyjna na temat gminy Gródek.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-29 13:24:07

Daniel Sjargi
Administrator
Lokalizacja: Gródek
Data rejestracji: 2017-07-07
Liczba postów: 7

Nasz Gród — powitanie

Z dniem 29 sierpnia uruchomiony został portal obywatelski Nasz Gród. Jest to inicjatywa 7-osobowej grupy młodzieży, która powstała w celu rozwijania ducha obywatelskości na obszarze naszej gminy. W ramach projektu udostępniliśmy wszystkim zainteresowanym infrastrukturę do wymiany poglądów i obserwacji wydarzeń bieżących w Gródku i okolicach.

W tym momencie jest to miejsce puste, które czeka na zapełnienie treścią. Jest to zadanie zarówno administracji, jak i każdego zarejestrowanego użytkownika. Wierzymy, że już niedługo przemienimy portal w przestrzeń, gdzie mieszkańcy chętnie i aktywnie będą wypowiadali swoje poglądy. Niezależnie od tego, jakie one są.

Aktywność na naszych stronach będzie nagradzana specjalnymi punktami. Można je zamienić na drobne upominki (głównie gadżety i książki), których lista dostępna jest tutaj. Oferta będzie poszerzana, również jeżeli chodzi o formy zdobywania punktów. Umożliwimy pozyskiwanie ich poprzez uczestnictwo w konkursach i inicjatywach pobocznych.

Mamy nadzieję, że Nasz Gród przypadnie Wam do gustu na tyle, abyście zostali stałymi bywalcami. W przypadku jakichkolwiek problemów lub uwag — załoga techniczna jest do dyspozycji. ;-)


(—) Daniel Sjargi
Nasz Gród, administracja

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB